PROFESJONALNE REJESTRATORY ROZMÓW

wersja językowa

PL | EN
TRX Krzysztof Kryński
ul. Międzyborska 48
04-041 Warszawa
tel. 22 871 33 33
kom 608 777 800
fax 22 871 57 30

NIP: 524-100-94-13
REGON: 014497521

Serwis
ul. Międzyborska 48
04-041 Warszawa
tel. 22 870 63 23

Strona główna » Integracje CTI » Kenwood NEXEDGE

INTEGRACJE CTI

KENWOOD NEXEDGE

Kenwood NEXEDGE jest nowoczesnym rozwiązaniem cyfrowej łączności radiowej, który umożliwia współpracę zarówno ze starymi analogowymi systemami FM jak i nowoczesnymi systemami opartymi na transmisji cyfrowej. Proces migracji wymaga jedynie dodatkowego oprogramowania lub dodatkowych stacji bazowych, bez wprowadzania rewolucyjnych zmian w architekturze sieci.
Wzrost popularności sieci radiowych opartych o technologię NXDN w służbach mundurowych oraz firmach prywatnych spowodował potrzebę nagrywania połączeń ze stacji radiowych pracujących w tym systemie. Wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom firma TRX wzbogaciła możliwość rejestratorów KSRC o nagrywanie rozmów w oparciu o interfejs CTI i środowisko sieci LAN/WAN.


INTEGRACJA CTI cti_kenwood

W tradycyjnych rozwiązaniach nagrywania rozmów radiotelefonicznych sygnał audio (w postaci analogowej) pobierany jest bezpośrednio z nagrywanych radiotelefonów. Najczęściej wykorzystuje się do tego złącza akcesoriów lub układy sumujące sygnał z mikrofonu i głośnika.

Charakterystyka nagrywania rozmów:

Zastosowanie integracji CTI z systemami Kenwood NEXEDGE pozwala na rejestrację sygnału audio w postaci cyfrowej, przesyłanej przez przemienniki NXR-700/800 w postaci strumienia pakietów RTP (Real Time Transport Protocol) w srodowisku sieci IP.

Rozwiązania z integracją CTI umożliwiają nagrywanie połączeń:

nagrywanie rozmów Kenwood NEXEDGE

Do odtwarzania rozmów nagranych za pomocą rejestratorów TRX konieczny jest sprzętowy deszyfrator AMBE+2 w postaci klucza USB.

ZAUFALI NAM MIĘDZY INNYMI:

Atlantic WSPR Płock UM Bydgoszcz KWP w Radomiu UNIFY PSP Bialystok MS Centrum Ratownictwa Gliwice Grupa LOTOS S.A PLK Poznań KWP w Lublinie