PROFESJONALNE REJESTRATORY ROZMÓW

wersja językowa

PL | EN
TRX Krzysztof Kryński
ul. Międzyborska 48
04-041 Warszawa
tel. 22 871 33 33
kom 608 777 800
fax 22 871 57 30

NIP: 524-100-94-13
REGON: 014497521

Serwis
ul. Międzyborska 48
04-041 Warszawa
tel. 22 870 63 23

Strona główna » Produkty » Zintegrowane środki łączności » Terminal RoIP

TERMINAL ROIP

FUNKCJONALNOŚĆ

Terminale RoIP (Radio over IP) wykonane są w oparciu o platformy komputerowe typu All-In-One z kolorowymi monitorami dotykowymi obsługującymi technologię Multi-touch.
TRX - terminal RoIP
Do komunikacji głosowej służą głośniki oraz zestawy mikrofonowe USB renomowanych firm Sennheiser lub Plathosys. Rozwiązanie TRX umożliwia integrację następujących środków komunikacji:


BUDOWA SYSTEMU

Wszystkie elementy systemu integracji środków łączności TRX komunikują się ze sobą za pomocą sieci komputerowej LAN/WAN.
Połączenia z radiotelefonami realizowane są za pośrednictwem sterowników RoIP. Jednocześnie istnieje tylko jedno połączenie od sterownika do terminala RoIP. Pozwala to na użycie łączy o niskiej przepustowości w lokalizacji gdzie zamontowany jest radiotelefon.
TRX - terminal RoIP

Konfiguracja terminala RoIP dostępna jest zdalnie za pomocą interfejsu www z dowolnego komputera z zainstalowaną przeglądarką internetową. Interfejs pozwala na łatwe i intuicyjne skonfigurowanie obsługiwanych radiotelefonów.


OPIS SYSTEMU

Praca z terminalem RoIP wymaga zalogowania się użytkownika do systemu za pomocą loginu i hasła. Każdy użytkownik może mieć własne konto z indywidualnym zestawem obsługiwanych radiotelefonów.
Ekran terminala wizualizuje podgląd wyświetlaczy oraz stan połączeń z radiotelefonami przypisanych do zalogowanego konta.

Umożliwia m. in.:


WIDOK EKRANU

Duży wyświetlacz graficzny z ekranem dotykowym zapewnia zwiększenie komfortu obsługi pracy użytkownika. Okno aplikacji na której pracuje dyspozytor jest w pełni konfigurowanlne.

TRX - terminal RoIPZAUFALI NAM MIĘDZY INNYMI:

Atlantic WSPR Płock UM Bydgoszcz KWP w Radomiu UNIFY PSP Bialystok MS Centrum Ratownictwa Gliwice Grupa LOTOS S.A PLK Poznań KWP w Lublinie